tanie przedłużanie domen
LOKALIZACJA: Artykuły » W bazie znajduje się: 0 sterowników 0 programów
Nero 7 Premium - przegląd funkcji programu

  Nie tak dawno firma Nero AG wypuściła na rynek nową wersje swojego "wszechstronnego" narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD oznaczoną jako Nero 7. W artykule tym zostaną przedstawione róznice jakie zaszły w nowym programie w stosunku do starszej wersji Nero 6, zostaną także opisane w skrócie nowe aplikacje dołączone do programu i ich możliwości.  Informacje o Nero 7 na stronie producenta.W skład programu Nero 7 Premium wchodzą:

- Nero Burning ROM 7
- Nero StartSmart

- Nero Vision 4
- Nero BackItUp 2

- Nero Express 7
- Nero WaveEditor
- Nero SoundTrax
- Nero Cover Designer 2
- Nero ShowTime 2
- Nero PhotoSnap
- Nero Recode 2
- Nero Home
- Nero CD-DVD Speed
- Nero DriveSpeed
- Nero ImageDrive
- Nero Info Tool
- Nero PhotoSnap Viewer
- Nero BurnRights


Wymagania sprzętowe programu Nero 7 Premium:

Platforma systemowa:
Windows XP
Windows Me
Windows 98SE
Windows 98
Windows 2000

Min. wymagany procesor:
Intel / AMD ~ 800 Mhz

Min. pamięć karty graficznej:
8 MB karta graficzna

Min. pamięć RAM:
minimum 128 MBZdjęcie nowego produktu firmy Nero AG możemy zobaczyć poniżej:
NERO 7 Premium

Cena pakietu to około 284 zł (18.02.2006)W środku opakowania znajdziemy płyte CD z programem Nero 7 oraz książeczkę informacyjną.Instalator i pierwszy "rzut oka" na wygląd programu Nero 7 Premium

  Instalator programu zmienił się dość widocznie co do poprzedniej wesji Nero, dominują w nim kolory srebrny oraz czerwony, cały proces instalacji został jednak bardzo uproszczony.Instalator programu Nero 7 Premium jest w języku Polskim.
 
Po zakończeniu instalacji i uruchomieniu programu, przywita nas nowy odmieniony interfejs programu. Zmianie uległa kolorystyka pasków narzędziowych oraz wygląd poszczególnych ikon. Cały interfejs programu wygląda bardzo ładnie, idealnie pasuje do schematów kolorystycznych znajdujących się w Windows XP.
Zmianie uległ także układ programów w menu Start względem starej wersji Nero 6.

Układ programów w menu Start w  Nero 6:Układ programów w menu Start w  Nero 7 Premium:

Nero Burning ROM 7

  Program Nero Burning ROM to kluczowa aplikacja wchodząca w skład pakietu Nero 7, służy ona do nagrywania płyt CD/DVD. Wielu użytkowników uważa ten program za jeden z najlepszych tego typu. W nowej wersji wprowadzono kilka drobnych zmian, program stał się bardziej inteligentny i lepiej dopasowuje swoje ustawienia do rodzaju nagrywanej płyty. Nowa wersja programu oferuje nam lepsza czytelność funkcji i większy komfort pracy.

Nero StartSmart

  Nero StartSmart jest następną kluczową aplikacja całego pakietu, dzieki niej możemy w bardzo łatwy sposób uzyskać dostęp do głównych i podstawowych funkcji całego pakietu.

Nero Vision 4

  Program Nero Vision 4 służy do przygotowywania płyt wideo. W nowej wersji dodano możliwość przygotowania płyt jedno i dwuwarstwowych oraz płyt DVD o średnicy 8 cm. Do programu dołączono dużo nowych szablonów, które możemy wykożystać przy tworzeniu swoich płyt.

Nero BackItUp 2

  Program Nero BackItUp 2 służy do wykonywania kopi zapasowych ważnych plków znajdujacych sie na naszym dysku twardym. Możemy tworzyc kopie zapasowe zarówno całych dysków twardych jak i poszczególnych plików. Dzieki przyjaznym użytkownikowi kreatorom obsługa programu jest banalnie prosta, na uwage zasługuje możliwość zabezpieczenia hasłem stworzonych archiwów oraz stworzenie botowalnej płyty z kopią zapasową dysku twardego.

Nero Express 7

  Nowa wersja programu Nero Express  7 służy do nagrywana płyt z danymi, muzyką, zdjęciami oraz kopiowania nośników CD/DVD w bardzo prosty sposób, ogólnie praca z programem stała sie bardziej intuicyjna.

Nero WaveEditor

  Nero WaveEditor to program służący do obróbki plików audio, róznice miedzy nową wersją programu a stara są prawie niezauważalne.
Nero SoundTrax

  Program Nero SoundTrax, jest narzędziem za pomocą którego możemy tworzyć utwory z obsługą dźwięku wielokanałowego, przerabiać utwory z płyt analogowych na Audio CD oraz wykonywać wiele innych przydatnych operacji.
Nero Cover Designer 2


  Program  Nero Cover Designer służy do tworzenia okładek na nasze krążki CD/DVD, program nie uległ zmianom i aplikacja nie różni się niczym od swojej starszej wersji. W bardzo łatwy spsób możemy tworzyć w nim okładki dodając wiele efektów "specjalnych" wbudowanych w program.
Nero ShowTime 2

  Program Nero Show Time 2 pozwala na oglądanie płyt VCD, SVCD, DVD-Video oraz na odtwarzanie plików i płyt audio. Program obsługuje dziwięk wielokanałowy i jest bardzo prosty w obsłudze.

Nero PhotoSnap

  Nero PhotoSnap jest programem który służy do poprawy jakości zdjęć. Dzięki tej aplikacji możemy zmienić kolory i jasność zdjęcia, wyostrzyć lub pozbyć się szumów na fotografii a także usunąć efekt czerwonych oczu lub obrócić zdjęcie.
Nero Recode 2


  Program Nero Recode umożliwia wykonanie kopii istniejącej płyty DVD. Zaletą programu jest możliwość wykonania kopii płyty dwuwarstwowej na nośniku jednowarstwowym. Nero Recode pozwala na przekonwertowanie płyty DVD-Video do formatu Nero Digital, która zostaje zapisana do formatu MPEG4.


Nero Home

  Program Nero Home pozwala nam na wygodny dostęp do zindeksowanych plików wideo, audio oraz zdjęć za pomocą pilota (niema go jednak w zestawie z Nero 7). Dzięki temu w prosty sposób możemy włączyć wybrany film lub zdjęcie na ekranie swojego telewizora do którego podłączono komputer. Jednak aby skorzystać z wszystkich jego funkcji konieczny jest zakup pilota. Aplikacja ta jest bardzo podobna w wyglądzie jak  w obsłudze do Windws XP Media Center Edition.Nero CD-DVD Speed

  Program Nero CD-DVD Speed służy do testowania naszego napędu optycznego pod względem jego prędkości odczytu, dzięki niemu możemy także uzyskać szczegółwe informacje na temat nośnika znajdujacego sie w napędzie, a także sprawdzić "jakość" nagranego nośnika lub sprawdzić czy niezawiera on błędów.
 Zakładka Benchmark
Zakładka Info o dysku
Zakładka Jakość dysku
Zakładka ScanDiscNero DriveSpeed

  Program Nero DriveSpeed pozwala nam ustawić podstawowe parametry pracy naszych napędów optycznych CD/DVD.Nero Info Tool

  Program Nero Info Tool jest aplikacją która wyświeli nam informacje dotyczące naszych napędów CD/DVD oraz wiele innych informacji np: wersje sterownika ASPI.

Nero ImageDrive

  Program Nero ImageDrive służy do tworzenia wirtualnych napędów i pozwala w nich "montować" wcześniej utworzone obrazy płyt CD/DVD.
Nero BurnRights

  Nero BurningRights jest programem za pomocą którego możesz przydzielić prawo korzystania z nagrywarki użytkownikom systemów z rodziny MS Windows 2000/XP, którzy nie należą do grupy Administrator.
Autor: Matys-HTPodyskutuj na forumPowrót   
» Zobacz archiwum «